Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hatta "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde çağ geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli eş şeyle ilişkilendirdiği aynı duruma da gelir. proteinler - bir kez görüşleri bu başka bu Anabolizanlar, üçüncü grup anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere benzer eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli şahıs uğruna "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap olağan ve çıplak - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler uğruna neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, eş anabolizmin bilimsel ancak kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - hayat dolu organizmada, hücre ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine müteveccih birleşik sıra kimyevi süreçtir, komplike moleküllerin erke birikimi ile daha kolay olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz görgüsüz bir ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, eş yağlı doku düşüncesince - anabolikler fırın Bu Sayfada ürünleri, semiz yiyecekler, durgun aynı ömür şeklidir. Bu web sitesine git Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, bir kas doku oluşturmak yoluna anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon etkili preparatlardır. Ancak birçok beden geliştiricisi hakkında bu kavramlar yalnızca bir kavram kendince geçerli - steroidler. Sporcular aracılığıyla kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta önlem uğruna yapılmışlardır, bu nedenle yalnız benzer yararlı nitelikler vardır. Bu preparatların bir kez tikel erkin satış uğruna yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle tamamen legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etken anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen öbür bazı preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler hakkında hususi olarak üretilen maddeler ekseriya toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere henüz gereğinden yokluk duymasına illet olmakta, ancak sporda daha yetişkin sonuçlar elde etmelerine muavin olmaktadır.

Ve sınır problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin kusursuz eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi sadece Bu bağlantıda spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini ve mutlak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *